DIARIO - rezervační systém

Propracovaný rezervační systém pro Vaše stránky, speciálně upravený pro půjčovny dodávek, automobilů, přívěsů, motorek či skútrů.

Nahraďte papírkový systém moderní online aplikací

DIARIO Znáte ten pocit, kdy Vám potencionální zákazník zavolá a Vy se nacházíte zrovna za volantem, nebo mimo kancelář, kde Vám na stole leží léty ověřený papírkový systém a nedokážete mu sdělit, zda daná dodávka / automobil / přívěsný vozík / motorka, či skútr, nebo co zrovna půjčujete je volná ? Co takhle zavrhnout tento papírkový systém z 20. století a vykročit do 21. stolení on-line aplikací. Není daleko příjemnější sdělit zákazníkovi, ať se podívá on-line na vůz, který si chce zapůjčit a on sám na Vašich stránkách uvidí, zda je v jeho požadovaném termínu vůz volný ?

Okamžitý přehled vytíženosti Vašeho vozového parku

Nechcete zatěžovat zákazníka, zjišťováním, že je daný vůz volný, zkontrolujte si vytíženost svých vozů přes mobil sami. V aplikaci máte okamžitý přehled, zda je daný vůz volný, nebo se jen podívejte kolik vozů je stále volných a dle těchto infomací si zaktivovat reklamu na internetu, nebo ji stáhnout, protože máte full stav.

Seznam zákazníků a jejich čísel na jednom místě

Potřebovali jste zavolat zákazníkovi, že potřebujete, aby Vám vůz vrátil o chvíli později, ale zrovna nejste v kanceláři, kde je číslo napsané na nájemní smlouvě. Stačí se jednoduše podívat do aktivních zápůjček a jedním kliknutím rovnou vytáčíte číslo zákazníka.

Zavolejte mi prosím zpět na: